TÄIUSLIK PITSA

KUIDAS VALMISTADADA ONYXi PANNIGA TÄIUSLIK PITSA

Täiusliku pitsa valmistamine polegi tegelikult nii keeruline, kui arvata võiks. Kujuta ette krõbedat koorikut, mille peal on kõige maitsvam kate ja juust, mis on sulanud täpselt õigesti. Ja mis kõige parem - see pitsa on sinu enda tehtud. Sa ei pea olema professionaalne kokk - me anname sulle parimad näpunäited, mille abil saad valmistada täiusliku ja rikkaliku pitsa.

ÕPI VALMISTAMA TÄIUSLIKKU PITSAT - MÕNUSA KRÕBEKOORIKUGA!

Kuidas see siis käib?

See on üsna lihtne - sätid pitsa ONYXi pannile valmis ja ülejäänu eest hoolitsevad juba pann ja sinu ahi. ONYXi pannid taluvad ahjus temperatuuri kuni 250 °C - ja tänu revolutsioonilisele ONYXi mittenakkuvale pinnale on tulemuseks täiuslik pitsa.

Mida sul vaja läheb:

  • ONYXi pann
  • praeahi
  • pitsatainas
  • tomatikaste
  • katteks sulle meeldivad lisandid
step 1 step 2 step 3

Kuumuta ahi 250 kraadini, et see oleks pitsa küpsetamiseks valmis. Leia soovitud pitsa suurusele vastav ONYXi pann. Vormi pitsa tainas ja aseta see ONYXi pannile - NB! - ära pane panni põhja rasvainet ega õli. Võid olla kindel, et pann annab pitsale krõbeda kooriku. Seejärel lisa tainale oma parim tomatikaste.

step 4 step 5 step 6

Nüüd on juustu kord. Siin on täiesti sinu otsustada, millist juustu kasutad. Hea maitse ja kauni sulaefekti andmiseks oleme meie kasutanud värsket mozzarellat. Nüüd tuleb veel lisada sobiv kate - siin on ainukeseks piiriks sinu enda kujutlusvõime ja maitse-eelistused. Võid katsetada erinevaid maitsekooslusi - kõik on sinu enda otsustada. Kui oled maitsebuketiga rahul, pane pannil olev pitsa umbes 10-15 minutiks küpsema. Täpne aeg sõltub ahjust.

step 7 step 8 step 9

Kui kostub taimeri signaal ja oled pitsa välimusega rahul, võta see ahjust välja. (Ole ettevaatlik, sest ONYXi panni käepide läheb ahjus väga kuumaks! Aga ära muretse - kohe saad pitsat maitsta).

Lisa mõned tilgad oliiviõli ja pisut basiilikulehti ning puista peale veidi soola (kui soovid). Lõika pitsa pannil sektoriteks. Võid seda julgelt teha, sest metallist köögiriistad ONYXi panne ei kahjusta. Ongi kõik! Serveeri kohe ja naudi täiuslikku pitsat.

Jaga oma ONYXi hetki Instagramis: #onyxcookware.

Mida sa veel ootad? Kiirusta kööki ja valmista ONYXi pannil parim pitsa, mida oled kunagi teinud. Kui sul veel ONYXi panni pole, leiad sobiva meie pannide valikust siit:

Vaata praepannid siit

Postitas: Tanja, ONYX COOKWARE