TÄIUSLIK BURGERIT

KUIDAS VALMISTADA TÄIUSLIKKU BURGERIT

Kas oled kunagi söönud täiuslikku burgerit? Ideaalse burgeri kohta on vähemalt sama palju arvamusi, kui on olnud selle sööjaid. Kui tundub, et hea koduse burgeri valmistamine on ikkagi keeruline, jätka lugemist. Anname samm-sammulise juhise, kuidas valmistada kõige täiuslikum burger, mida suudad ette kujutada. Allpool parimad näpunäited köögis askeldamiseks – kuidas valmistada erinevatest koostisosadest täiuslik burger.

KÜPSETA PANNIL TÄIUSLIK BURGER

Kuidas see käib?

See on tegelikult päris lihtne – lihtsalt otsusta, millised koostisosad sulle burgeris kõige rohkem maitsevad ja ülejäänu teeb ära sinu ONYXi pann. Tänu revolutsioonilisele mittenakkuvale ONYX-pinnale saab pannil isegi juustu sulatada. Kui sa ei tea, kuidas alustada ja lõpetada, pakume välja omapoolse soovituse ideaalse burgeri valmistamiseks – vaata siit.

Mida sul vaja läheb:

  • ONYXi pann,
  • burgeri kuklid,
  • liha burgeri jaoks,
  • peekonit,
  • juustu,
  • meelepäraseid köögivilju ja kastmeid.
step 1 step 2

Võta ONYXi pann ja pruunista peekon – selle rasv annab burgerile fantastilise maitse. ONYXi pann hoiab väga hästi kuumust ja sobib seetõttu suurepäraselt peekoni krõbedaks praadimiseks.

MILLINE ON TÄIUSLIK BURGER?

Loomulikult on see eelkõige maitse küsimus. Aga tavaliselt on asi tekstuuris ja maitses. Hea mahlane burger, mis rõõmustab maitsemeelt, on paljude inimeste lemmikroogade edetabelis kõrgel kohal. Kui sind huvitab meie arvamus, siis vastame, et just burger on nii mõneski kodus kulinaarne hitt number üks. Kata laud ja lao välja valmistusained ning lase igal sööjal panna kokku oma täiuslik burger. Mis neil saakski selle vastu olla?

step 3 step 4

MILLINE LIHA ON BURGERIKS PARIM?

See on sinu otsustada. ONYXi pannil saad praadida nii kana- ja veiselihast kui ka taimseid pihve. Selles retseptis kasutame veiseliha, mis on ilmselt ka kõige populaarsem. Pihvi valmistamiseks on palju võimalusi. Kas oled maitsnud Halloumi burgerit? Selleks praetakse Halloumi tahket juustu ja kasutatakse seda pihvi asemel.

Pihvide valmistamiseks liha käsitsi kokku segades tasub olla ettevaatlik. Nimelt ei tohiks liha kokku vajutada. Aseta valmis pihvid koos peekoniga pannile ja prae läbi. Kas tunned köögis levivat lõhna?

step 5 step 6 step 7

Kui liha ja peekon on valmis, tõsta need kõrvale ja rösti pannil burgeri kuklid. Valmista ette köögivili ja kastmed. Nüüd on aeg sulatada juust. See läheb ONYXi panniga väga kiiresti, nii et ole valvel.

Ongi aeg burger kokku panna. Ainult vaata seda maitsvat burgerit. Naudi ise või jaga oma lähedastega. Head isu!

MIKS ON BURGER SEDAVÕRD POPULAARNE?

Sest see on lihtne, kiire ja maitsev toit. Paljudele inimestele maitseb burger ja seda saab valmistada täpselt nii, nagu endale meeldib. Pole mingi probleem köögis hiilata ja valmistada kõige täiuslikum burger, kui sul on ONYXi pann.

Jaga oma ONYXi hetki Instagramis: #onyxcookware

Kas sul tekkis maitsvat burgerit vaadates vastupandamatu isu? Milleks oodata. Kiirusta kööki ja valmista ONYXi pannil parim burger. Kui sul veel ONYXi panni pole, leiad sobiva meie pannide valikust siit:

Vaata praepannid siit

Postitas: Tanja, ONYX COOKWARE