Tere tulemastjaotise KKK – korduma kippuvad küsimused. Oleme kokku kogunud kõik küsimused, mida meilt kõige enam küsitakse. Loodame, et see aitab kiiresti teie küsimustele vastata! :)

Pakume kõigile oma toodetele 5-aastast garantiid. See on kõikehõlmav garantii, mis hõlmab kõiki meie toodete aspekte, alates toote struktuuri ja kuju terviklikkusest kuni kattekihini.

Katte osas: jah, ka see kuulub garantii alla. Meie tooted on spetsiaalselt loodud selleks, et neil oleks täna turul kõige kauem kestev mittenakkuv kate. Kui peaksite kogema, et kattekiht tuleb maha või muul viisil halveneb – sellele kehtib garantii.

Pakume 100-päevast täielikku tagastamisõigust, mis kehtib ka siis, kui olete toodet kasutanud. Nii et selles mõttes võib seda pidada rahulolu tagatiseks. Kui teile toode ei meeldi, maksame teile raha tagasi. Nii lihtne see ongi.

Lühike vastus: ei – ja kui selline asi peaks juhtuma, siis sellele kehtib meie garantii!

Pikk vastus: meie tooted on valmistatud roostevabast terasest ja alumiiniumist. Seetõttu on neil samad omadused nagu teistel sarnastest materjalidest valmistatud köögitarvetel, mis tähendab, et neid ei tohi kohe pärast kasutamist külma vee alla panna. Soovitame tungivalt lasta nõudel alati kõigepealt maha jahtuda.

Kuid oleme teinud palju tööd, veendumaks, et meie tooted on piisavalt tugevad, et tulla toime kõigega, mida te köögis teete, ja seetõttu on meie kõik deformatsioonid ja igasugused kujumuutused täielikult kaetud 5-aastase garantiiga!

Kui ostate meie veebisaidilt, pakume teile alati vähemalt ühte kohaletoimetamise võimalust, mis on täiesti tasuta. Kuid tänu klientide erinevatele soovidele oleme lisanud ka kiiremaid ja/või paindlikumaid saatmisvõimalusi, mis on tavalisest saatmisest kallimad, et saaksite vabalt valida endale sobivaima. Nendel juhtudel võtame kulukamate valikute eest siiski väikese tasu, et katta erinevuse tavapärase ja teie valitud tarnevõimaluse vahel.

Hea küsimus!

Siin on arvesse võetud kahte peamist asja.

Esiteks: kui kasutate meie praepanne ahjus tavalise ahjuplaadi asendajana, põletate paratamatult toitu panni äärte külge. Ükski mittenakkuv nõu ei suuda seda ära hoida, kuna kasutate seda ahjus.

Teiseks: kas teil on kunagi praepannil toit kõrbema läinud? Nagu – toit pole välja tulnud, sest unustasite täielikult, et teil oli pliit sees ja jätsite selle mitmeks minutiks järelevalveta? Jällegi – ei aita mingi mittenakkuva aine kogus, kui juhtub midagi sellist. Kui see juhtub tavalise mittenakkuva panniga, saab see nii tõsiselt kahjustada, et peate selle võibolla ära viskama. Kuid meie praepannide abil saate põlenud toidu puhastamiseks kasutada terasvilla, mõtlemata mittenakkuva katte kahjustamisele!

Meie mittenakkuv kate on valmistatud mittetoksilisest PTFE-st, mida tuntakse ka teflonina. PTFE on inertne aine, mis on tervisele kahjutu isegi allaneelamisel. Tänu madalale hõõrdumisomadusele kasutatakse PTFE-d mitte ainult köögitarvetel, vaid ka meditsiinis ja kirurgias: südamestimulaatorid, arteri implantaadid jne.

Tavaline viga on segi ajada PTFE ja PFOA/PFOSi, mis on keemilised ained ja millel kahtlustatakse negatiivset mõju tervisele. Meie PTFE kate ei sisalda ühtegi PFOA/PFOSi kemikaali.

Isegi kui me ignoreerime asjaolu, et meie kate ei ole mürgine – see ei reageeri mingil viisil teie toiduga. See tähendab: kate ei lähe mingil viisil teie toidu sisse – isegi kui olete kasutanud toodet kogu elu.

Oleme Taanis asuv ettevõte, mis asub Kopenhaagenist umbes 60 km lääne pool, Sorø linnas. Kõik meie tooted on valmistatud meie tehases, mis asub Hiinas, Shenzheni linnas. Sealt saadetakse need meie Taani põhilattu. Siin asub meie peakontor ja ladu ning siit saadetakse välja kõik veebisaiditellimused.

Kui saadame teie tellimuse välja, saadab meie veebisait teile automaatselt jälgimisteavet sisaldava e-kirja. Rämpsposti filtrid võivad selle e-kirja siiski kinni püüda, seega on alati hea mõte oma rämpsposti kausta kontrollida.

Kui te ei saanud oma jälgimisteabega e-kirja kätte või kui teil on küsimusi paki jälgimisel kuvatava oleku kohta, võtke meiega otse ühendust.

Saate teha mitmeid toiminguid, et tagada meie toodete parim mittenakkumine.

  1. Maitsestamine. Kuumutage teelusikatäis õli ja laske pannil jahtuda. Seejärel pühkige ja puhastage pann. See aitab kaasa pannil kiiremini küpsemisele ja mittenakkuvusele.
  2. Kasutage madalat kuumust. Meie praepann on kavandatud soojust neelama palju tõhusamalt kui teised praepannid, seega on soovitav kasutada tavapärasest madalamat kuumutusastet.
  3. Kannatlikkus. Väga kleepuvate toitude, näiteks munade praadimisel on kannatlikkus kõige tähtsam. Täiusliku muna valmistamine ONYX-i pannil ilma või õlita on lihtsalt õige madala temperatuuri kasutamine ja seejärel tuleb lasta munal olla ja praadida, ilma et te seda kogu aeg liigutaks. Kui tunnete, et toit jääb mittenakkuva materjali külge, siis on see tavaliselt märk sellest, et peaksite laskma sellel seista, kuni see on üles kuumutatud, küpsetatud või praetud, seejärel vabaneb see pannilt palju lihtsamalt!

Kas olete mõjutaja ja teie kirg peitub inspireeriva ning usaldusväärse sisu loomises? Siis võite olla see, keda otsime ONYX™ Cookware’i brändi järgmise suursaadikuna.

Iga päev töötame selle nimel, et rääkida ONYX™ Cookware’i lugu uutel inspireerivatel viisidel. Kuid me usume, et on oluline kuulda seda lugu ka teiste käest ja siin tulevad mängu meie mõjutajad.

Kui soovite tutvustada, hinnata ja filmida meie brändi suurepärast sisu, siis saatke oma taotlus aadressile: influencer@onyxcookware.eu

Taotlemise kord:

Taotlus peaks olema inglise keeles. Kandideerimisel saatke meile oma oskusi tutvustav blogi, Instagram või YouTube'i kanal.

Kui oleme teie taotluse kätte saanud, vaatame teie profiili üle ja anname teada, kas soovime teiega koostööd teha.

Ootame teie peatset ühenduse võtmist!