Viimati muudetud: 26. november 2020

SISSEJUHATUS

ONYX COOKWARE võib kasutada küpsiseid, veebimajakaid, jälgimispiksleid ja muid jälgimistehnoloogiaid, kui külastate meie veebisaiti https://www.onyxcookware.ee/, sh muud meediavormi, meediakanalit, mobiiliveebisaiti või mobiilirakendust, mis on seotud või ühendatud (edaspidi „sait“), et aidata saiti kohandada ja teie kasutuskogemust parandada.

Jätame endale õiguse neis küpsiste-eeskirjades igal ajal ja mis tahes põhjusel muudatusi teha. Me teavitame teid muudatustest, muutes nende küpsiste-eeskirjade viimati uuendatud kuupäeva. Kõik muudatused jõustuvad kohe pärast uuendatud küpsiste-eeskirjade saidile ja te loobute õigusest saada iga sellise muudatuse kohta eriteatist.

Teil soovitatakse neid küpsiste-eeskirju perioodiliselt üle vaadata, et olla kursis kõigi muudatustega. Lotakse, et olete teadlik, teie suhtes kohaldatakse ja nõustute kõigi muudatustega küpsiste-eeskirjades, kui jätkate saidi kasutamist pärast selliste muudetud küpsiste-eeskirjade postitamist.

KÜPSISTE KASUTAMINE

„Küpsis” on teabejada, mis määrab teile kordumatu identifikaatori, mille me teie arvutisse salvestame. Seejärel pakub teie brauser selle kordumatu identifikaatori kasutamiseks iga kord, kui esitate saidile päringu. Kasutame veebisaidil küpsiseid, et muu hulgas jälgida teie kasutatud teenuseid, registreerida registreerimisteavet, salvestada teie kasutajaeelistusi, hoida teid saidile sisse logituna, hõlbustada ostuprotseduure ja jälgida külastatud lehti. Küpsised aitavad meil mõista, kuidas saiti kasutatakse, ja parandada teie kasutuskogemust.

KÜPSISTE LIIGID

Saidi külastamisel võidakse kasutada järgmist tüüpi küpsiseid:

REKLAAMKÜPSISED

Reklaamiküpsised paigutavad teie arvutisse reklaamijad ja reklaamiserverid, et kuvada teile kõige tõenäolisemalt huvipakkuvaid reklaame. Need küpsised võimaldavad reklaamijatel ja reklaamiserveritel koguda teavet teie külastuste kohta saidil ja muudel veebisaitidel, vahetada konkreetsesse arvutisse saadetud reklaame ja jälgida, kui sageli on reklaami vaadatud ja kes seda tegi. Need küpsised on seotud arvutiga ega kogu teie kohta isikuteavet.

MEIE KÜPSISED

Meie küpsised on „esimese osapoole küpsised“ ja võivad olla kas püsivad või ajutised. Need on vajalikud küpsised, ilma milleta ei tööta sait korralikult ega suuda pakkuda teatud funktsioone. Mõni neist võib olla teie brauseris käsitsi keelatud, kuid see võib mõjutada saidi funktsionaalsust.

ISIKUPÄRASTAMISE KÜPSISED

Isikupärastamise küpsiseid kasutatakse saidi korduvate külastajate äratundmiseks. Kasutame neid küpsiseid teie sirvimisajaloo, külastatud lehtede ning teie sätete ja eelistuste salvestamiseks iga kord, kui te saiti külastate.

TURVAKÜPSISED

Turvaküpsised aitavad tuvastada ja ennetada turvariske. Kasutame neid küpsiseid kasutajate autentimiseks ja kasutajaandmete kaitsmiseks volitamata osapoolte eest.

SAIDI HALDAMISEKÜPSISED

Saidi haldamise küpsiseid kasutatakse teie identiteedi või seansi säilitamiseks saidil, nii et teid ei logita ootamatult välja ja kogu sisestatud teave säilitatakse lehtedel. Neid küpsiseid ei saa ükshaaval välja lülitada, kuid saate oma brauseris kõik küpsised keelata.

KOLMANDATE ISIKUTE KÜPSISED

Kolmandate osapoolte küpsiseid võivad teie arvutisse paigutada saidi külastamisel ettevõtted, kes pakuvad teatud meie pakutavaid teenuseid. Need küpsised võimaldavad kolmandatel isikutel koguda ja jälgida teie kohta teatud teavet. Need küpsised saab teie brauseris käsitsi keelata.

KÜPSISTE HALDAMINE

Enamik brausereid on vaikimisi seadistatud küpsiseid vastu võtma. Küpsiseid saate aga oma brauseri sätetes eemaldada või neist hoopis keelduda. Pange tähele, et selline toiming võib mõjutada saidi saadavust ja funktsionaalsust.

Küpsiste haldamise kohta lisateabe saamiseks vaadake oma brauseri või seadme sätetest, kuidas küpsiseid juhtida või tagasi lükata, või külastage järgmisi linke:

MUUD JÄRGIMISTEHNOLOOGIAD

Lisaks küpsistele võime kasutada saidil veebimajakaid, pikslisilte ja muid jälgimistehnoloogiaid, et aidata saiti kohandada ja teie kasutuskogemust parandada. Veebimajakas või pikslisilt on pisike objekt või pilt, mis on manustatud veebilehele või e-kirja. Neid kasutatakse teatud lehti külastanud ja e-kirju vaadanud kasutajate arvu jälgimiseks ning muude statistiliste andmete hankimiseks. Need koguvad ainult piiratud hulgal andmeid, näiteks küpsise numbrit, lehe või e-posti vaatamise kellaaega ja kuupäeva ning lehe või e-posti aadressi kirjeldust, kus need asuvad. Veebimajakatest ja pikslisiltidest ei saa keelduda. Siiski saate nende kasutamist piirata, kontrollides nendega suhtlevaid küpsiseid.

PRIVAATSUSEESKIRJAD

Lisateavet selle kohta, kuidas me küpsiste ja muude jälgimistehnoloogiate abil kogutud teavet kasutame, leiate meie privaatsuspoliitikast [KLÕPSA SIIN] või saidilt. Need küpsiste-eeskirjad on osa meie privaatsuspoliitikast ja on sellesse kaasatud. Saidi kasutamisel nõustute nende küpsiste-eeskirjade ja meie privaatsuspoliitikaga.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Kui teil on nende küpsiste-eeskirjade kohta küsimusi või kommentaare, võtke meiega ühendust aadressil:

ONYXCOOKWARE™ ApS

Energivej 3 
4180, Sorø 
Taani
KM/CoC DK41019484
service@onyxcookware.ee