Á propos ONYX™

Arendame ja toodame ettevõttes ONYX Cookware kõige uuenduslikumaid köögitarbeid, mida on võimalik kogeda. Meie tooted kestavad kogu elu ja muudavad teie ettekujutust sellest, mis on köögis võimalik.

MEIE TOOTED

Alates ürgajast, on inimesed kasutanud toidu valmistamisel erineva kvaliteedi ja koostisega vahendeid. Meile meeldib ettevõttes ONYX Cookware ühendada kaasaegse ajastu tehnoloogiat kõigi aegade ühe vanima tootekategooriaga: kööginõud.

Kõik sai alguse meie hübriidsest mittenakkuvast praepannist, mis kasutab meie patenteeritud ONYX laseriga söövitatud kuusnurkset disaini ja mis on meie peamiseks tooteks ka täna. Meie uuenduslik tehnoloogia on võimaldanud meil toota köögitarbeid, mis pakuvad teile parimat kahest maailmast; Tavalise mittenakkuva panni mittenakkuv funktsionaalsus ja professionaalse roostevabast terasest või malmist panni vastupidavus.

MEIE LUBADUSED

Meie tooted on parimad. Meie teame seda, aga teame ka seda, et teie seda ei tea. Seega, et aidata meie klientidel end oma toodete osas sama turvaliselt ja kindlalt tunda, nagu me ise tunneme, pakume igale tootele 5-aastast garantiid ja 100-päevast täielikku tagastamisõigust. Kui teile meie toode ei meeldi, anname teile raha tagasi. Kuid oleme üsna kindlad, et jääte meie toodetega rahule!

JAOTUSKETT

Kuid me ei räägi ainult toodetest endist. Püüame pakkuda parema hinnaga absoluutselt paremaid tooteid. Seetõttu otsustasime loobuda tavapärasest levitamisahelast, millega olete ilmselt väga tuttav.

Tavaliselt peab kööginõude tootja oma tooted edasimüüjale müüma. Edasimüüja müüb seejärel need tooted kas jae- või veebimüüjale, kes seejärel müüb toote edasi teile – tarbijale. Nii et kui ostate toote, on seda juba varem mitu korda ostetud ja müüdud aina kasvava kasumimarginaaliga. Kasumimarginaal, mille peab lõpuks kinni maksma tarbija.

Tahame seda muuta ja seetõttu ei leia te meie kaupu ühestki poest. Meie tooteid saate osta ainult siit, meie enda ametlikult veebilehelt. Kui ostate mõne meie toote, ostate selle otse meilt. Puuduvad jaotus- ja jaemüügitarneahela lisakulud.